Jep

Jep смотреть последние обновления за сегодня на .

iPhone 14 Pro vs Cámara de Cine Sony FX3

7501
1354
85
00:07:10
02.10.2022

Hoy pongo a prueba el nuevo iPhone 13Pro Max contra una cámara profesional, la Sony FX3. ¿Puedes apreciar las diferencias? Review el iPhone 14 Pro - 🤍 Probando Cámara de Cine de 100.000€ - 🤍 Síguenos en INSTAGRAM! 🤍Marc Vilas 🤍 🤍Jep 🤍

¿Vale la Pena el Nuevo iPhone 14 PRO? | Jep

61456
4812
155
00:12:58
24.09.2022

He comprado el nuevo iPhone 14 Pro. Hoy lo ponemos a prueba para ver si merece la pena gastar 1.500€ en un teléfono móvil. Síguenos en INSTAGRAM: Valentino: 🤍 Jep: 🤍

Top News-‘Nuk jam gati të vras!’/Reperi rus i jep fund jetës për të mos shkuar në luftë

20250
133
22
00:01:09
02.10.2022

Një reper rus vrau veten për të shmangur rekrutimin për të luftuar në luftën barbare të Vladimir Putinit në Ukrainë mes një eksodi të shkaktuar nga mobilizimi kaotik i pjesshëm i diktatorit të Kremlinit, ndërsa mijëra burra, gra dhe fëmijë rusë ikin përtej kufirit në vendet fqinje. Ivan Vitalievich Petunin, i quajtur me emrin e artit Ëalkie, besohet se ka kryer vetëvrasje sot në qytetin jugor rus të Krasnodarit. Trupi i tij u gjet pranë një ndërtese shumëkatëshe në Rrugën Congressnaya pasi muzikanti 27-vjeçar regjistroi një video-mesazh të publikuar në kanalin e tij Telegram në të cilin thoshte se nuk donte të vriste për asnjë ideal. Petunin, i cili më parë kishte shërbyer në ushtrinë ruse dhe ishte trajtuar në një spital mendor, u tha fansave të tij: Nëse po e shikoni këtë video, atëherë unë nuk jam më gjallë. Nuk mund ta marr mëkatin e vrasjes në shpirt dhe nuk dua. Nuk jam gati të vras për asnjë ideal. Më shumë se 194,000 qytetarë rusë kanë ikur në Gjeorgjinë fqinje, e cila u pushtua nga Rusia në 2008, ndërsa në raste më drastike, burrat rusë kanë përdorur thyerjen e gjymtyrëve për të shmangur thirrjen. Pamje: The Sun Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#TopChannel

Luani bon prova si Avdi Tifozi, regjisori i jep keshilla

1174
0
00:03:47
02.10.2022

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Ritfordi jep mesazh, Igli fol per nenen

2232
1
00:03:01
02.10.2022

Join this channel to get access to perks: 🤍 🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Ada je idea jep ni bagi pickup line 🤣

209017
7498
60
00:00:52
28.09.2022

#shorts Jep sepahtu bagi pickup line dekat afifah nasir dalam sepahtu reunion live, memang win. Ada je idea die. #lawak #lawakmemes #lawakmalaysia #lawakpecahperut #lawakkeder #meleTop #abangLongFadil3 #sepahtureunionlive #sepahtureunionlive2022 #sepahtureunionlive2023 #superspontan #dramaspontan #zombikampungpisang #hantukaklimahbalikrumah #hantukaklimah #muzikallawaksuperstar #manlaksa #bujanglapok #rocko #maharajalawakmega #jkkkampungkalaut #jkk #standupcomedy #era #hits #zizanrazak #johanrajalawak #johan #dacdatoac #faradyable #jepsepahtu #pakyasepahtu #rahimsepahtu #shuibsepahtu #harithiskander #afdlinshauki #ropiejkk #ropie #asif #yoeparey #tapan #nabil #azadjasmin #saifulapek #mirafilzah #lisasurihani #jihanmusa #afifahnasir #nashaaziz #ramonazamzam #ucopwilcha #sabriyunus #ebbyyus #joeydaud #ajakshiro #khirrahman #shahrolshiro #aerilzafrel #komediplus

JEP: acusan por falsos positivos al comandante de la Tercera División del Ejército

66170
2195
552
00:20:12
30.09.2022

En entrevista con La W, el sargento Jaime Coral Trujillo, uno de los máximos responsables por falsos positivos en Dabeiba (Antioquia) y quien aceptó la imputación proferida en su contra por la JEP, incriminó gravemente al actual y recién posesionado comandante de la Tercera División del Ejército, general Raúl Fernando Vargas Idárraga. De acuerdo con el testimonio entregado al aire en esta casa radial por parte del sargento, el general Vargas Idárraga participó directamente en el homicidio de una persona en 2004 cuando ostentaba el grado de mayor en el Batallón de Infantería Número 1, general Simón Bolívar en Boyacá. Lo invitamos a seguir nuestras redes: - Facebook: 🤍 - Instagram: 🤍 - Twitter: 🤍 #JEP #FalsosPositivos #Verdad

Así se Vive en un PUEBLO FLOTANTE en Tailandia | Koh Panyee

119159
7728
346
00:17:05
04.09.2022

En una bahía al sur de Tailandia se encuentra Koh Panyee, un pueblo flotante en medio de la nada. Hoy nos adentramos en esta isla y conocemos cómo es vivir en un sitio tan especial. Para ver más fotos del viaje, síguenos en INSTAGRAM: 🤍Marc Vilas 🤍 🤍Jep : 🤍

Jep kecewa sebab girlfren bertunang dengan Rahim| Sepahtu Reunion Live 2022 ep11

178720
1461
44
00:15:54
29.09.2022

Mungkin x der jodoh, Jep redha Rahim bertunang dengan girlfren dia. Sepahtu Reunion Live 2022 ep11

Jep macam ada pengalaman jadi PA jer | Sepahtu Reunion Live 2022 ep17

243272
1927
104
00:13:55
26.09.2022

Boleh tahan garang Min ni tapi Jep tak tergugat pun.😄😄😄 Sepahtu Reunion Live 2022 ep17

I jep fund jetës për të mos shkuar në luftë, ja reperi i njohur

1528
13
1
00:01:13
01.10.2022

#5minuta #shqip #lajme Mos harroni t'i bëni SUBSCRIBE kanalit 5 minuta shqip! Youtube: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 If any copyright issues please contact: 5minutashqip🤍gmail.com Reperi rus Ivan Petunin, i njohur me emrin e tij artistik Walkie, kreu vetëvrasje në Krasnodar për të shmangur rekrutimin, si pjesë e mobilizimit të pjesshëm të rezervistëve të urdhëruar nga Presidenti Vladimir Putin. Trupi i muzikantit 27-vjeçar u gjet pranë një ndërtese shumëkatëshe në rrugën Kongresnaya në Krasnodar. Para se t’i merrte jetën, ai postoi një video mesazh në kanalin e tij Telegram, i cili më pas u fshi. Në të, ai shpjegoi se kishte vendosur të merrte një hap të tillë pasi nuk ishte gati të “vriste për asnjë lloj ideali”. Ai ishte i sigurt se, herët a vonë, do të thirrej për luftë. perputhen sot perputhen prime live top channel perputhen 2021 seriali me fal shqip promo pamje me fal me fal e fundit episodi i fundit gezuar 2022 potpuri 2022 viti i ri 2022 me ler te flas Qka ka Shpija Perputhen tayna mozzik me fal meda don xhoni muzik qingji vogel stupcat pubg hitet kafeneja jone shiko kush luan music kida tik tok tallava big brother vip kosova lajmet e fundit top channel tv klan klan kosova rtk surpriza familjare Kepi i tundimeve episodi fidan rita mos me braktis nkosove show robi plaket kur do vet big brother vip kosova couple rn shqipet me plis humbesi fiton enigma shqip rasim avdyli its my home it's my home valon maloku vala mala

DORA QË JEP FSHEHTAS | Film i Shkurtë

56699
789
20
00:11:17
08.04.2022

Filmi i metrazhit të shkurtë "Dora që jep fshehtas" #filmshqip #doraqejepfshehtas #alif

Kompilasi Lawak Jep Sepahtu - Sepahtu Reunion Live 2020

2282346
18749
311
00:12:48
17.04.2020

#Sepahtu2020 #sepahtureunion #sepahtureunion2020 🤍 Sedang mencari Kompilasi Lawak Jep Sepahtu dalam Sepahtu Reunion Live 2020? Pencarian anda berakhir disini..tonton video Kompilasi Lawak Jep Sepahtu dalam Sepahtu Reunion Live 2020 - Episod 2. Tools yang kami gunakan: Photo editing: 🤍 Video marketing: 🤍 Credit: Astro Warna HD Astro Gempak UKtech Pujuk Network. Please share jika bermanfaat... Video ini adalah bertujuan untuk pemberitahuan sahaja. Video penuh sila langgan Astro anda hari ini.

Einxhel Shkira shkrihet me puthjet qe i jep Dj Dagz....

196
5
0
00:01:03
02.10.2022

- Te gjitha videot e punuara jane thjeshte me foto ! *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS* FALEMINDERIT !

Kompilasi Lawak Terbaik Jep Sepahtu 2020

92093
1113
6
00:08:50
14.11.2020

#kompilasilawakjep #lawakjep sepahtu #Kompilasilawakjepsepahtu Sedang mencari Kompilasi lawak terbaik jep sepahtu? Pencarian Kompilasi lawak terbaik jep sepahtu berakhir disini.. Tonton Kompilasi lawak terbaik jep sepahtu credit: astro gempak Photo editing: 🤍 Video marketing: 🤍 Music: 🤍 jep sepahtu,lawak jep sepahtu,sepahtu reunion live,kompilasi lawak jep,kompilasi lawak jep sepahtu,kompilasi lawak jep sepahtu reunion

Lawak Jep Sepahtu | Lawak Pecah Perut

19842
166
2
00:14:12
28.05.2020

Komplikasi Lawak Jep Sepahtu Tak kering gusi punyerrrr Nak Video yang Menarik Lagi ... !!! #SUBSCRIBE dan Tekan Loceng Link : 🤍 Nantikan video lain ... !!!

Jep doreheqje perfundimisht Mergimi, a iki edhe Arba pas tij? Samedi fiton takim me Inen - IML 37

362301
01:34:22
18.06.2022

🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala #ItsMyLove #ValaMala #FirstChannel

O ZOT ME JEP DURIM TE KJO LOJA!!

68268
3713
514
00:26:42
05.07.2022

😲 Mir se erdhet tek nje loj e re, ketu do e luajm lojen e quajtur: Cuphead 😶👀 🦹‍♂️ 5000 Likes PER MASHUM VIDEO 🧥 ? ⚔️ Bonum SUBSCRIBE qe tani ▶️ 🤍 📷 Me ndiqni ne Instagram ▶️ 🤍 🎥 Me ndiqni ne TikTok ▶️ 🤍 🙂 Ju lutem RESPEKTONI njeri tjetrin ne komente. Komentet qe permbajn: Ofendime, kercenime, bullizime, fjalor te keq, sharje, fyerje...etj, Mund te perfundojn me BAN te pergjithshem. Me respekt dhe dashuri Taulant Abazaj 💜

“Për cilin motiv do e falje tradhtinë?” Blerina Braka jep përgjigjen

1351
5
00:01:52
02.10.2022

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim. Këngëtarja Blerina Braka vjen për herë të gjashtë në festivalin “Kënga Magjike”. Ajo është e njohur si këngëtare e muzikës moderne dhe asaj lirike shqiptare. Ajo është diplomuar në Universitetin e Arteve për Lirikë dhe karrierën e saj e ka ndërtuar mes Teatrit të Operas dhe Baletit dhe skenave të festivaleve shqiptare. Këtë vit ajo sjell në “Këngën Magjike” një këngë tradhtie me titullin “Ishe”. E pyetur nga Ardit Gjebrea se për çfarë arsyeje ajo do të mund ta falte tradhtinë, Blerina është përgjigjur se as nuk e ka menduar këtë, por nuk beson se do të mund ta falte. Ardit Gjebrea: Tradhtia vjen përsëri në Këngën Magjike përmes këngës tënde. Çfarë nuk i duron dot ti tradhtisë? Blerina Braka: Vetë fjala tradhti nuk durohet. Në kohët sot nuk duhet të ekzistojë tradhtia sepse fundja, s’të pëlqen, vazhdo. Ardit Gjebrea: Po, për cilin motiv do e falje tradhtinë? Blerina Braka Nuk e di, nuk e kam menduar ndonjëherë dhe nuk besoj se do e falja./tvklan.al SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Jase Steps on a Snake and Pockets a Frog & Jep Reveals What He Has Been Doing In Ethiopia | Ep 555

53729
1445
98
00:53:45
28.09.2022

Jase tells a funny story about a giant bullfrog jumping into his duck blind four feet off the ground. Phil discusses the peace of mind you will have when you know what kind of snake you just stepped on! Jase puts the frog in his pocket for later, and Jep Robertson is joined by Kevin Engel of 🤍 to discuss their ministry in Ethiopia. And Al recalls a special memory of a young Jase firing a shotgun with a little more recoil than he was prepared for. Sign up to watch the Unashamed overtime show, only on BlazeTV: 🤍 Visit 🤍 and get a free 30 day trial with promo code: PHIL ✅ Subscribe to the Phil Robertson YouTube channel: 🤍 🔔 Hit the notification bell after you subscribe so you don't miss a single episode! ▶️ Watch episodes of Unashamed with Phil & Jase Robertson: 🤍 Favorites: ▶️ How Phil Robertson Met His Daughter: 🤍 ▶️ Phil Robertson's Daughter Opens Up About Meeting Her Dad: 🤍 ▶️ The Drive-By Shooting on Willie Robertson's Property: 🤍 ▶️ See how Jase Robertson became unashamed: 🤍 ▶️ Check out Willie, Jase & Al's redneck childhood: 🤍 ▶️ Watch Uncle Si on the "Unashamed" podcast! 🤍 More: ▶️ Watch clips from Phil's TV show, "In the Woods with Phil": 🤍 🦆 About Unashamed with Phil & Jase Robertson: Duck Commander #PhilRobertson and his sons are unashamed of their Christian faith and want to share the Gospel with everyone, from new believers to longtime followers of Jesus. Phil, Al, Jase, and their special guests go beyond the four walls of the church to share God's Word and study the Bible with you. So pour a glass of tea, and experience fun and inspiring stories of faith and family, straight from West Monroe, Louisiana. Missing Duck Dynasty? Phil Robertson, Jase Robertson, Al Robertson, and more are here to share hilarious stories, laughs, and real talk about Jesus, the Gospel, and the Bible.

Launching 10 millions virtual threads with Loom - JEP Café #12

17576
981
85
00:19:03
06.07.2022

JavaOne is back! ➱ 🤍 Live demo of the Java virtual threads from the JDK 19, previewing the Loom project. ⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Chapters ⎯⎯⎯⎯⎯⎯ 0:00 Intro 0:56 Reactive code versus blocking code 1:53 Creating and running platform and virtual threads with Loom 3:22 Introducing the VirtualThread class 3:55 Threads used by the JVM 4:06 Using a fork / join pool to run virtual threads 6:43 Making a virtual thread jump from one platform thread to another 7:59 Introducing continuations 9:04 Yielding a continuation 10:42 What is the price of blocking a virtual thread? 11:55 How many platform threads do you need to run your virtual threads? 13:34 Running 10 million virtual threads 14:25 When a virtual is pinned to a platform thread 15:38 Comparing classical synchronization and reentrant locks 18:13 Final words and outro ⎯⎯⎯⎯⎯⎯ Resources ⎯⎯⎯⎯⎯⎯ ◦ The Dev.java website ➱ 🤍 ◦ JEP 425: Virtual Threads (Preview) ➱ 🤍 ◦ JDK 19 ➱ 🤍 ◦ OpenJDK ➱ 🤍 ◦ Oracle Java ➱ 🤍 Tags: #Java #Java19 #Loom #VirtualThreads #OpenJDK #JDK #JDK19 #ConcurrentProgramming #InsideJava

Biba e jep Lamborginin 360 mij CHF te Martinit per BMW

570206
4612
00:42:52
14.05.2022

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB: 🤍 IG: 🤍 #Baresha#ShulShqip © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Vajza i jep Lulet Mamit Nuse.Perciellja e Nuses ne Belsh.#thebestweddingvideo

234085
697
26
00:36:00
11.05.2022

Miresevini ne kanalin tone ,ketu do te gjeni video Dasmash profesionale te tradites Shqiptare dhe super Clipe,per te marr ide per Dasmen Tuaj Mos harroni Te na beni Subscribe per me shume Video 📸 .Ju urojme shikim te kendshem! per cdo info kontaktoni +355692252684 👉🏻 #youtube Ery Photographer 👉🏻 #ERYPHOTOGRAPHER 👉🏻 #WEDDING EVENT ➡️ #facebook 🤍Eryphotographer ➡️ #instagram 🤍ery_nikon_photographer ➡️ #tiktok 🤍ery_nikon_photographer Muzikant nga te gjitha trevat Shqiptare do ti gjeni tek Kanali ime ⛔️KUJDES : Videot Dhe Muzika nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndiqen penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi por edhe do te penalizohen me copyright © Montage by Ery Photographer 📸

Kompilasi Lawak Sepahtu Reunion 2022 " Jep Rindu Shuib " S7 | Episode 9

165966
1762
41
00:16:59
02.08.2022

Hiburan untuk anda semua . Showing various expressions like joy, excitement, sadness, surprise, confusion, etc while watching the video. Don't forget to SUBSCRIBE for more videos *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED. All rights belong to their respective owners. #warungsepahtu #sepahtureunion #reaction

Jep, zo was ik vroeger ook

265162
13169
2526
00:00:29
25.09.2022

Nusret Kurtishi - Pse s'më jep selam 2011 - (official)

169624
525
18
00:03:53
07.11.2012

Albumi: Ramazani..(2011) Këndoi: Nusret Kurtishi Teksti: Hazbi Ahmeti (Therra) Dizajni: Bunjamin Kurtishi

Kim: Reforma në Drejtësi po jep rezultate! Nga Dhjetori 2019, SPAK ka marrë 70 mln € asete

4831
16
21
00:05:58
29.09.2022

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, u shpreh gjatë emisionit “Opinion” se Reforma në Drejtësi ka filluar të japë rezultate. Ambasadorja Yuri Kim theksoi se prej Reformës në Drejtësi, nga Dhjetori 2019 dhe gjatë gjithë vitit 2021, SPAK ka mundur të marrë 70 milionë Euro asete. Ajo tha se SPAK deri më sot ka një përqindje dënimesh 90%. Pra ambasadorja u shpreh se kur SPAK padit dikë në 90% të kohës vendimi është për fajtor dhe personit apo entit i merren asetet dhe njerëzit shkojnë në burg. Blendi Fevziu: Cilat janë marrëdhëniet tuaja me SPAK, Znj. Ambasadore? Ambasadorja Yuri Kim: Ne, siç e dini… Blendi Fevziu: Ju keni qenë mbështetës të mëdhenj të SPAK… Ambasadorja Yuri Kim: Shtetet e Bashkuara bashkë me Bashkimin Europian kanë qenë mbështetës të fortë të reformës së gjyqësorit në Shqipëri sepse duhet që Shqipëria të përmbushë kushtet për të hyrë në BE. SPAK ka qenë përbërës qendror i reformës së gjyqësorit. Ofrojmë këshilla teknike, ofrojmë mbështetje të tjera, mendoj ndonjëherë ndihmojmë për të blerë pajisje zyre si kompjutera e gjëra si këto. Por kryesisht, përpiqemi të sigurojmë që ata të kenë mbështetjen që iu duhet nga miq si Shtetet e Bashkuara për të bërë punën e tyre. Detyra e tyre është jashtëzakonisht e vështirë dhe vijmë tek një reformë drejtësie nga shumë vite ku njerëzit ndjenin se sistemi i drejtësisë nuk iu shërbente atyre. Pra, tani kanë kaluar gjashtë vjet nga miratimi i ligjeve për reformën në drejtësi… Blendi Fevziu: Dhe puna e vërtetë filloi… Ambasadorja Yuri Kim: Njerëzit ndjejnë shumë, shumë padurim. Duan rezultate më shpejt dhe duan rezultate më të mëdha. Mendoj që ajo që po fillojmë të shohim është… Blendi Fevziu: Është normale, apo jo, sepse pritshmëritë nga reforma në drejtësi kanë qenë shumë të larta… Ambasadorja Yuri Kim: Po. Blendi Fevziu: Dhe njerëzit presin të shohin tani diçka konkrete. Ambasadorja Yuri Kim: Po. Dhe unë jam me njerëzit. Mendoj se reforma në drejtësi duhet të japë rezultate. Mendoj edhe që reforma në drejtësi ka filluar të japë rezultate. Dhe, nëse do isha qytetare shqiptare, edhe unë do kisha padurim. Por këtu, mendoj, do ndaj me ju disa fakte… Blendi Fevziu: Shumë mirë, po! Ambasadorja Yuri Kim: Gjithnjë mendoj se ka rëndësi të kesh fakte në vend të thjesht thashethemeve apo spekulimeve ose përshtypjeve. Blendi Fevziu: Por në fillim po ju pyes, mendoni ende se SPAK mund t’ia dalë? Ambasadorja Yuri Kim: Absolutisht. Blendi Fevziu: Jeni e sigurt? Ambasadorja Yuri Kim: Po! Blendi Fevziu: Sepse shumë njerëz mendojnë se SPAK bën diçka sa për fasadë, por jo gjërat reale. Le të themi, drejtësi selektive. Kërkojnë njerëzit që nuk janë më në pushtet dhe nuk shohin ata që janë vërtet të fuqishëm në Shqipëri në këtë kohë. Ambasadorja Yuri Kim: Epo, çfarë do të thuash me këtë, Blendi? Po të intervistoj unë tani ty. Çfarë do të thuash me njerëz jo në pushtet? Kush duhet të jetë në burg dhe mbi ç’bazë përpara se njerëzit të mendojnë se reforma në drejtësi është reale? Blendi Fevziu: Po, absolutisht, njerëzit që kanë pushtet në Shqipëri. Ambasadorja Yuri Kim: Okay, deri tani, po të jap disa… Blendi Fevziu: Por jo drejtësi publike, drejtësi me fakte dhe ligj. Ambasadorja Yuri Kim: Okay, po të jap disa të dhëna. SPAK deri më sot ka një përqindje dënimesh 90%. Me fjalë të tjera, kur padisin dikë, dhe e çojnë atë person apo ent në gjyq, 90% të kohës, vendimi është për fajtor, i merren asetet, dhe njerëzit shkojnë në burg. Për 12 vitet përpara vitit 2019, sistemi i drejtësisë, prokurorët e posaçëm këtu kishin kapur diçka tek 20 milionë Euro asete, dakord? Për mbi 10 vjet. Blendi Fevziu: Po. Ambasadorja Yuri Kim: Prej reformës në drejtësi, nga dhjetori 2019, dhe gjatë gjithë vitit 2021, SPAK ka mundur të marrë 70 milionë euro asete. Shtatë, zero. Shtatëdhjetë million euro. Kjo përfshin ndërtesa, biznese, para në banka. Deri më sot, në 2022… Blendi Fevziu: Të ngrira përkohësisht apo… Ambasadorja Yuri Kim: Jo, po flas për… Blendi Fevziu: …përfunduar, le të themi, vendimi përfundimtar… Ambasadorja Yuri Kim: Po, po. Deri më sot, kanë sekuestruar diku tek… për shembull vetëm në Korrik, ishte një rast me mbi 10 milionë euro asete të kapura. #yurikim #shqiperi #drejtesi #opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Lange Frans ft. Michael Bryan - JEP IK SMOKE (Prod. by Benjur)

90437
1489
160
00:03:05
04.06.2021

JEP IK SMOKE – Lange Frans ft. Michael Bryan Geproduceerd door : Benjur Geschreven door : Frans Frederiks, Gino Bronkhorst en Michael Bryan Label : Lange Frans B.V. Publisher : Zing een liedje / Sony ATV publishing Stream de track en alle muziek van Lange Frans : 🤍 🤍langefrans.nl/store Instagram : 🤍langefrans Twitter : 🤍langefrans Facebook : LangeFrans Website : 🤍langefrans.nl Videoserver : 🤍 Video Credits: Director: Captain Parrot & Lange Frans Co-Director: Abdurrahim Gulten, Frans Frederiks D.O.P: Abdurrahim Gulten Uitvoerend producent : Frans Frederiks in opdracht van Lange Frans B.V. VFX director : Yassin Taleb VFX artist : Yori Visuals Productie Assistant: Jordy de Breet voor Jomo Producties Productie Assistant: Jeffrey Parmentier Productie Assistant: Koen Zeegers Productie Assistant: Deniz Caro Edit: Bjorn Baay Styling: Giovanni Liasinna The Front Row Styling assistent : Levi-Lazaro Promes, Kitty Kibar Visagie: Roxanne Bierhuis & Rachel van Geel Haar stylist : Diana Cvetanovski Setbouw : Dennis Kneulman en Apnormaal Catering : Nel Frederiks Cast : Lange Frans Michael Bryan Maryan Stokhof de Jong als jonkvrouw en piloot Melanie Kiriazis als zeemeermin Sharida Senior als scheidsrechter Melissa Ockhuysen Robin van der Stoop Serra Lorenzo Cortes Apnormaal Speciale dank aan Rene 🤍 Speciale dank aan Bulldog Amsterdam 🤍 Speciale dank aan Patrick 🤍avontuur.net Speciale dank aan Bas het vliegtuig : 🤍 Speciale dank aan Siempre Almere 🤍siemprealmereofficial alle rechten voorbehouden Lange Frans B.V. 2021 (P) (C)

Pre-war JEP abandoned model train - Rusty locomotive - Restoration

1327241
22480
1208
00:16:55
25.07.2021

Here is a new video !! It's been a while ! Sorry about that... Many people asked me for a longer video with more details ;) This is a streamline model train produced by JEP for Unis France before 1940, probably between 1932-1939, but not sure... If any of you have more infos... It's a 120 type / 0 gauge. There was an electro system in the tender, I guess the original model had a full electric motor. Each part was completely seized and pretty much rusted. I thought the spring was broken then I was very surprised that it wasn't. What you don't see in the video is that the spring finally broke during an electrolytic bath 🤔 I had to lift one end of it so the motor is a little less powerful.... It's not obvious on the video but I spent a couple days trying to bring this pre-war clockwork back to life ! Please watch till the end to see this antique rusty locomotive in action ! I'm aware that dark brown chocolate is not the perfect original color but it comes close ;) By supporting the channel you help me make more of these video and find more amazing items. I hope you'll enjoy this restoration. Thanks a lot for watching ! Please don't forget to subscribe = 🤍 My Patreon = 🤍 My Instagram = 🤍 My facebook = 🤍 As I have a partnership with amazon please check the link below to see what I used for the restoration.Thank you ! Nickel plating solution : 🤍 Electrolytic unit : 🤍 Dremel drilling machine: 🤍 Powder coating machine : 🤍 Decal paper : 🤍 Sandblasting cabinet : 🤍 Bandsaw : 🤍 Polishing paste : 🤍 Polishing discs : 🤍 Drills : 🤍 Tapping set : 🤍 Taps : 🤍 Lathe : 🤍 Woodturning chisels : 🤍 Column drilling machine : 🤍 Belt grinder : 🤍 Camera SONY FRD-AX53 : 🤍 Microphone Rode : 🤍 Back lights : 🤍 Front lights : 🤍 Thank you !

Duck Dynasty: Best of Jep | Top Moments

11429
14
00:12:53
27.09.2022

Enjoy this compilation of Jep's most memorable moments! #DuckDynasty Subscribe for more from Duck Dynasty and other great A&E shows: 🤍 Find out more about the show and watch full episodes on our site: 🤍 Like the official Duck Dynasty Facebook page: 🤍 Tweet (quack?) along with the show on Twitter: 🤍 Check out exclusive A&E content: Website - 🤍 Facebook - 🤍 Twitter - 🤍 ""Duck Dynasty"" profiles the close-knit clan behind a multi-million dollar sporting empire. The Robertsons face everything from beavers to business deals in their own special way-with a twist of downhome practicality and a sharp sense of humor. "Duck Dynasty" profiles the close-knit clan behind a multi-million dollar sporting empire. The Robertsons face everything from beavers to business deals in their own special way-with a twist of downhome practicality and a sharp sense of humor.

Lo que Nadie te había Contado de Nueva York

512354
29949
699
00:10:48
12.02.2022

Hoy descubrimos muchas curiosidades de Nueva York que probablemente no conocías. ¿Mi favorita? El triángulo Hess, la propiedad más pequeña del mundo. Fotos del viaje en Instagram: 🤍

¿Por qué se ABANDONÓ este Pueblo Italiano?

92759
7141
202
00:09:13
10.04.2022

Hace 13 años un terremoto destrozó el hogar de 60.000 personas y mató a otras 300. Los habitantes tuvieron que marcharse en cuestión de minutos y dejar sus vidas atrás para no volver. Hoy nos adentramos en uno de los pueblos afectados, donde se ve cómo la falta de vida ha afectado a este sitio. INSTAGRAM: Marc: 🤍 Jep: 🤍

[EPISOD PENUH] Sepahtu Reunion Live 2021 - EP1

4309142
28300
1110
00:48:33
06.10.2021

Saksikan Sepahtu Reunion Live 2021, bermula 23 September, siaran langsung setiap Khamis, jam 9.00 malam. Istimewa 23 September, siaran serentak di Astro Warna, Astro Prima atau strim On Demand menerusi aplikasi percuma Astro GO! Langgan YouTube Astro Gempak, 🤍 Info rancangan Astro Gempak di 🤍 Like Facebook kami di 🤍 Follow Twitter kami di 🤍 Follow Instagram di 🤍

Kompilasi Lawak Sepahtu Reunion 2022 Live Jep Bahan Rahim Cakap English (Anyway )😂

47699
52
00:08:36
18.09.2022

Hiburan untuk anda semua . Showing various expressions like joy, excitement, sadness, surprise, confusion, etc while watching the video. Don't forget to SUBSCRIBE for more videos *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED. All rights belong to their respective owners. #warungsepahtu #sepahtureunion #reaction

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Jep утепление крыши горка пожиратель и гипноз канал регина тодоренко плен украина СЛОВО ПАЦАНА проблемы людей святой пантелеймон целитель абзацный отступ в ворде литл ангел на русском как оплатить зарубежные сервисы dark souls Приют стрим по расту Dark Viking Music Наука Rows Numbers in Excel murales RAP Chris